Potešte Nás

poteste nas

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
Polia označené ako * sú povinné.
Vaše emailová adresa nebude zverejnená.
Je možné, že Váš príspevok bude viditeľný až potom, ako ho skontrolujeme.
Máme právo na úpravu, mazanie, alebo nezverejnenie príspevkov.
Lukas sevcik napisal(a) dňa 3. júl 2015 at 16:48:
Vsetko naj
Jakub Moravec napisal(a) dňa 1. júl 2015 at 19:48:
šetko najlepsie želám mojmu najviac oblubenemu fantasy obchodu na ktory sa vzdy tesim ak idem na nakupy s priatelkou. Prajem kopec fanusikov a milion novych super produktov nad ktorymi moja nerdovska dusicka zaplesa 😀
Samuel napisal(a) dňa 1. júl 2015 at 18:05:
Všetko najlepšie, gratulujem k dosiahnutému jubileu a prajem ešte veľa úspechov do budúcnosti!:) Nikdy nezabudnem, keď som ešte ako malý sopliak prezeral Váš obchod a najradšej by som kúpil úplne všetko, no v tom období som, samozrejme, peniaze nemal, tak som iba obdivoval, mali sme to vtedy s bratom ako zábavu chodiť sa k Vám pozerať. Časom už však prišli aj moje prvé nákupy, s ktorými som bol vždy veľmi spokojný kvôli vynikajúcim cenám a veľmi ochotnému personálu, ktorý bol nielen ochotný poradiť, ale ešte aj pomôcť v prípade akéhokoľvek problému s tovarom. Ďakujem Vám!:)
Andrej napisal(a) dňa 1. júl 2015 at 9:33:
Brlohu k narodeninám prajem veľa veľa gamerov a do budúcnosti len to najlepšie :)
Monika Farkašová napisal(a) dňa 1. júl 2015 at 8:57:
Milý Brloh, keby niet vás, netuším, akými darčekmi by som zásobovala mužskú časť mojej rodiny a rovnako priateľa, ktorý váš obchod miluje! :) Preto vám želám všetko len to najnajnaj a hlavne kopec kreatívnych nápadov. :)
Martin napisal(a) dňa 1. júl 2015 at 0:45:
Brloh, obchod čo ma spolu s kamarátmi priviedol ku hrám. A zato som fakt vďačný. Všetko dobré prajem a nech vydržíte ďalších 20 rokov!
Jakub napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 23:59:
Kamarati co ma zoznamili s Magicom ma zoznamili taktiez s Brlohom a zacal som tam vrazat viac a viac penazi. Zelam este vela stastnych rokov a mojich penazi za magici. Drzim palce a tesim sa na dalsie nakupovanie
Monika K. napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 23:57:
Vsetko najlepsie mily Brloh!
Kristina Lipovska napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 22:56:
Mily Brloh, blahozelam Ti k narodeninam a dakujem za vsetky diely Zemeplochy, ktore som si od Teba kupila. Za tie roky som si zvykla nakuknut do kazdeho Brlohu, okolo ktorého idem, automaticky zamierit k pismenu P, prebehnut po chrbtoch a ked som zbadala novinku, ihned som ju kupila. Dakujem a prajem mnoho dalsich uspesnych rokov.
Rasto Kočnár napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 22:09:
Blahoželám k 20 narodeninám a prajem všetko len to najlepšie ,,,a nech sa darí minimalne dalších 20 rokov. Ste super.. Všetci..Velká Vdaka všetkým,čo sa o nás starajú.... a samozrejme predavačom...Su skvelí..S pozdravom Rasto.
Marko Kelbel napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 21:47:
Brlohu k narodeninám prajem, aby nikdy neskrachoval a aby mal stále veľa tovaru, hlavne MTG, moju najkupovanejšiu vec v Brlohu. Gratulujem :) !!! Marko
Marek Hanslovič napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 20:44:
Blahoprajem! Blahoprajem Vám k Vašim narodeninám. Ďakujem! Ďakujem Vám za príjemné chvíle s Vami a s knihami a komiksami a hrami a iným doplnkovým tovarom, ktoré predávate. Snažíte sa! Snažíte sa ponúkať prívetivé ceny pre Nás, kupujúcich a mnoho-krát sa nepozeráte na svoju maržu, ale na Nás, nehodných závislákov. Odpustite, Nám! Odpustite Nám, že mnoho-krát nekupujeme celé série a zbytok Vám leží skladom, prakticky nepredajný, bez jedného dielu. A na koniec: prianie prichádza od Vašeho zákazníka; Nech sa Vám darí do ďalšej novej éry, kde budete spĺňať sny, mne, Vašemu zákazníkovi a ja sa Vám odvďačím vernosťou v nakupovaní a Vás ako celý tím bude tešiť pomyslenie z dobre odvedenej práce. Teraz trochu pochlebovanie k prvej mojej objednávke. Prišla celá, zabalená a vo veľkej krabici. Objednal som si štyri knihy série Gateway a odvtedy som si Vás obľúbil. Bývam v Bratislave a vždy ste sa ma pýtali či neprídem na Vašu predajňu na Heydukovej, ale zdravotný stav mi to málokedy dovolil a aj tak ste vždy volali. Ďakujem! Váš zákazník Marek, pre Vás a Váš celý tím
Anton Chuchut napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 20:36:
Milí Brloh prajem ti všetko naj a aby,si sa rozšíril po celej Európe možno aj svete a vydrž nie rokov ale 200 rokov.
Oliver napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 18:53:
Congratz k dingu. Spolu s Brlohom som si presiel svoje od knih, karticky, hry, odstal si rady na polnocnych predajoch atd, preto vsetko naj naj najlepsie Brloh, nech tu este stale stojis minimalne dalsich 20 rokov :)
Edvard napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 18:51:
Všetko najlepšie prajem môjmu obľúbenému obchodu Brlohu aj celému tímu :) Aj ja budúci mesiac oslávim svoje 20 narodeniny, takže by sa dalo povedať, že starneme bok po boku. Pamätám sa akoby to bolo iba včera, keď som prvýkrát prišla do Brlohu a odchádzala odtiaľ s gameboyom a pocitom nevýslovnej radosti. Tak odtiaľ odchádzam ešte dnes :) Ďakujem za všetko a veľa úspechov do budúcnosti prajem!
Ondrej napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 18:51:
Vela úspechov aj do dalších 20 rokov .. :)
Tomáš napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 17:39:
Brloh už dvadsiatku slaví, tak nech sa mu stále darí. Nech zákazníkov má vždy dosť, nech stále rozdáva radosť. Už druhý rok si plnoletý, pre niektorých možno svätý, no pre mnohých si srdcovka, na Slovensku jednotka. Tak prajem ešte krásne roky, nech robíš len tie správne kroky, A nech nás nikdy neopustíš, inak bude život pustím.
Peter C. napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 17:30:
Až mi srdce poskakuje pri pomyslení na to, že je to už 20 rokov, veľmi úprimne Vám želám všetko najlepšie, aby ste boli s nami aj ďalšie dekády :)
Gabriela napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 17:19:
Veľmi dojemná chvíľa toto, prajem všetko najlepšie k narodeninám! :)
Ada napisal(a) dňa 30. jún 2015 at 17:01:
Všetko len to NAJlepšie k narodeninám, veľa spokojných gamerov :)