Súťaž – ukončená

sutaz

 

velkaČas letí šialeným tempom. Ani sme sa nenazdali a od prekročenia prahu Brlohu prvým zákazníkom uletelo už 20 rokov. Niektorí ste s nami od prvého dňa, niektorí ste ešte neboli na svete, jednu vec však máme spoločnú všetci dodnes. Spája nás láska k dobrodružstvu, ktoré si parádne užívame prostredníctvom hier, kníh, komiksov.A ako to už pri oslavách býva zvykom, k narodeninám patria aj darčeky. Získať ich môžete v tejto Veľkej Výročnej súťaži. Stačí sa zapojiť.

 


O čo hráme?

3 x špeciálne balenie limitovanej edície hernej konzoly PS4 500 GB Batman: Arkham Knight
20 x Darčeková poukážka v hodnote 20 €
3 x hra na PlayStation 4 (Bloodborne, Zaklínač 3, The Order 1886)
3 x spoločenských hier (Zaklínač, Talisman, XCom)
50 x kníh a komiksov
1 x Kniha Game of Thrones 3D (v češtine)
20 x Brloh Fashion (tričká, batoh, figúrky, merchandising s motívom hier)


Ako sa zapojiť?

Hneď niekoľkými spôsobmi. Väčšinou sú to interaktívne spôsoby nenútiace k nákupu, ale ak by mal niekto chuť, nebudeme mu brániť. Môžete kľudne využiť aj všetky, vaša šance sa tak zvýšia.

1. spôsob je vedomostný. Tie články na tejto stránke sme predsa nepísali len tak pre nič za nič Tým, že si ich prečítate nás nielen potešíte, ale zároveň v nich nájdete aj správne odpovede na kvízové otázky. Téma je teda jasná – Ako dobre poznáš Brloh?

vyplň kvíz

 

2. spôsob je pátrací. Tu majú výhodu tí, ktorí k nám chodievate už zopár rokov. Stačí prepátrať váš súkromný Brloh a nájsť nejaký artefakt Brlohu, ktorý možno ešte niekde máte odložený. Napríklad BrlohDolár, kalendárik, starú igelitku z nákupu, už neaktuálnu vizitku, brožúrku, leták, bloček z pokladne starší než 2 roky, knižku s pečiatkou „vyhorené v Brlohu” po požiari v r. 2008, čokoľvek…. Keď niečo také nájdete, pochváľte sa a pošlite nám.

pošli foto

 

3. spôsob je exhibicionistický. Robíte si selfíčka (svojky)? Nehanbíte sa za svoje fotky či už z Brloh akcií na ktorých ste sa zúčastnili (polnočný predaj, autogramiády, turnaje, atď.), alebo aktuálnou selfie z niektorého Brlohu? Prejavte sa. Pohľad na fotky vašich vysmiatych tvári (dúfame) nás nielen ešte viac povzbudí v organizovaní a vymýšľaní ďalších atrakcií pre vás, lebo veď Brloh ste predsa vy.

pošli foto

 

4. spôsob je najľahší. Aspoň podľa nás. Stačí totiž iba vkročiť do svojho najbližšieho Brlohu a minúť u nás zopár chechtákov. Pre mnohých z vás by to nemal byť problém, keďže po svoju dávku duševnej stravy si k nám chodievate už 20 rokov. Rozhliadnite sa, určite nájdete niečo po čom vám srdiečko zapiští. Napr. nejaká videohra, knižka, komiks, spoločenský hra, tričko, kľúčenka, alebo práve hľadáte darček? Stačí vojsť a nechať sa obslúžiť.

pošli údaje z bločku

 

5. spôsob je narodeninový. Áno, áno – dobré sa chváli samo. Vieme. Ale keď už sme ten oslávenec a zároveň jubilant, ehm. Potešte nás drobnou gratuláciou. Čo vy na to?

napíš nám


Svoje príspevky môžete posielať do 30.6. Nasledujúci deň náhodne vygenerujeme 100 výhercov, ktorým pošleme sľúbené ceny.

Podrobné pravidlá súťaže si môžete prečítať tu.